Segumasin

Paremaks ja mugavamaks Termokrohvi segamiseks pakume nüüd võimalust nii rentida, kui ka soovikorral osta just sellisteks töödeks mõeldud horisontaalset segumasinat. Valikus on 2 suurust 50L ja 100L. Esimene on pigem sobilik üksinda töötamisel ja teine suuremas seltskonnas.

Hind
Rendi hinnad algavad €55.- päev ja €180.– nädal (+km 20%)
Suuremate tööde puhul hind kokkuleppel.
Segumasinate müügihinnad algavad €1430.- (+km 20%)

Miks see parem on?
Peamiseks erinevuseks tavaliste betooni segumasinatega võrreldes on see kuidas nendes segu seguneb. Nimelt esimese puhul tuleb loota gravitatsioonile ja, et kukkudes segu “päts” oma raskuse all seguneb. Teisel puhul ajavad segu trumlis ringi labad, mis kindlustavad selle, et segu saab ühtlane.

Kuna Termokrohvi täiteaine on sideainest palju kergem võib tekkida olukord kus lisades vett koostisosad kihistuvad. Kerge kaalu tõttu pole abi ka gravitatsioonist mis sunniks kokkupõrkel vastasseinaga raskemaid osi (nagu näiteks kild ja liiv betooni puhul) liikuma läbi sideaine ja segunema. Muidugi sama hea tulemuse annab ka segutrelli kasutamine aga siiski suuremate tööde puhul on trell ja vispel paraku vähem praktiline.


PS! Kuigi see segumasin on väga sobilik Termokrohvi segamiseks siis sobib ta ühtlasi suurepäraselt ka savi ja lubikrohvide segamiseks. Iseäranis hästi aga just nende segude segamiseks kuhu kuuluvad kergemad täiteained nagu põhk, linaluu, kanepiluu, pilliroog või hundinui jne.